Ми входимо в асоціацію
неонатологів України

Головна  →   Продукти   →   Gastro   →   Засіб для пероральної регідратації Халіку

Засіб для пероральної регідратації
Халіку для дітей

Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією.

degidrataciya

Препарат зменшує шкоду, спричинену впливом на організм токсинів, посилює дію дитячої імунної системи у боротьбі з вірусною та бактеріальною інфекцією, сприяє покращенню мозкової активності та налагоджує роботу судинної системи, забезпечує організм мікроелементами.

Компоненти засобу для пероральної регідратації Халіку відновлюють нормальний баланс солей та води в організмі, що змінився через отруєння, діарею (пронос), блювання чи підвищення температури тіла. Також продукт збагачує організм дитини необхідними мікроелементами.

Складові препарату зменшують шкоду токсичних речовин на організм, посилюють здатність дитячого імунітету протистояти вірусам і бактеріям, покращують активність мозку та роботу судинної системи.
Основна діюча речовина продукту – глюкоза (декстроза). Вона бере участь в абсорбції (поглинанні) води у кишечнику та нирках, здатна посилити окислювально-відновні процеси в організмі малечі, коригує обмін речовин, сприяє покращенню роботи печінки у боротьбі з токсинами, у деякій мірі зменшує водний дефіцит. Потрапляючи до організму, глюкоза перетворюється на глюкозо-6-фосфат і бере активну участь у процесах метаболізму. Декстроза повністю засвоюється організмом. Виведення її нирками не відбувається.
Глюкоза підтримує нормальний об’єм циркулюючої крові за рахунок затримання рідини в організмі. Вона зменшує вплив інтоксикації та відновлює обмін речовин. Декстроза – постачальник енергії в організмі, яка витрачається на біохімічні процеси.
Натрію цитрат потрапляючи до організму переходить у бікарбонат – сполуку, що має лужні властивості. Натрієва сіль лимонної кислоти зменшує інтоксикацію в організмі дитини завдяки нормалізації кислотно-лужного балансу.
Хлорид натрію потрапляє до організму через їжу та знаходиться у крові та тканинних рідинах: він підтримує відповідний осмотичний тиск у плазмі крові та позаклітинної рідини. Втрата хлориду натрію тілом відбувається за умови появи діареї, яка триває досить довго, та неконтрольованого блювання. Хлорид натрію у засобі для пероральної регідратації Халіку відповідає за дезінтоксикацію організму дитини та відновлення втраченої рідини. Він нормалізує кількість натрію в організмі та збільшує тимчасово об’єм циркулюючої у судинах рідини. Натрій бере участь у нейропередачі, у перебігу електрофізіологічних процесах серця, процесах обміну речовин у нирках. Він частково реабсорбується. Виведення натрію з організму відбувається головним чином через нирки, деяка його кількість втрачається з потом, калом.
Хлорид натрію відповідає за водно-сольовий баланс в організмі дитини. Його дія – активація цитоплазматичних ферментів, підтримка осмотичного тиску всередині клітин, транспорт амінокислот. Покращує роботу скелетних м’язів.

СКЛАД - 1 саше (4,7 г)

Активні інгредієнти:

dextroza
natriya-citrat-ua
natriya-hlorid-ua
kaliya-hlorid-ua

Допоміжні речовини:

vinnaya-kislota-ua
aromatizator-apelsina-ua
saflora-ua
sukraloza

Засіб для пероральної регідратації Халіку для дітей до початку використання, необхідно розчинити у воді без газу, яка має кімнатну температуру. Розчин для регідратації характеризується невисоким показником осмотичної концентрації – 245 мОс/л.
Співвідношення інгредієнтів препарату відповідає рекомендаційним вказівкам ВООЗ та ЮНІСЕФ. Засіб використовується для відновлення водно-сольової рівноваги організму, що змінилася через інтоксикацію, діарею (пронос), блювання, за рахунок підвищення температури тіла. Також вживається за умови порушення діяльності, розвитку хронічних захворювань кишечника, проведення ілеостоми.
Продукт застосовують для лікування дітей від 1 року.

Засіб протипоказаний малюкам до 1 року.

Обережно треба вживати дітям, що мають проблеми с серцем та нирками ( серцева та ниркова недостатність). Препарат не є джерелом повноцінного раціону харчування.

Зберігати потрібно за температури від 15 до 30 °С, в оригінальній упаковці, у сухому місці без потрапляння світла та подалі від дітей.

ЗАСІБ ДЛЯ ПЕРОРАЛЬНОЇ РЕГІДРАТАЦІЇ ХАЛІКУ
Де купити цей товар?

Ви можете придбати цей товар в офіційному інтернет-магазині Халіку

ЦЕЙ ПРОДУКТ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ
В аптеках вашого міста

На мапі відмічено усі аптеки, в асортименті котрих є даний товар Халіку.

Статті по темі

zhivot-bolit-00

Що робити, якщо у малюка болить животик?

halykoo

Якщо у дитини болить живіт, це може бути як симптомом проносу і запору, так і передвісником серйозного захворювання. Коли потрібно бити на сполох при болю в животі

(No Ratings Yet)
Loading...
zapor-00

Закрепи у дітей: причини і лікування. Біфідобактерії при закрепах

halykoo

Що робити коли у дитини закреп? Про причини закрепів у дітей і методи лікування дізнавайтеся у нас на сайті, адже немає нічого важливішого, ніж здоров’я немовляти

(No Ratings Yet)
Loading...
to top button