Ми входимо в асоціацію
неонатологів України

Головна  →   Продукти   →   Aera   →   Спрей від болю в горлі Халіку

Спрей від болю в горлі Халіку

Sprey-ot-gorla

Спрей від болю в горлі Халіку призначений для зменшення неприємних відчуттів у горлі під час застуди. Він полегшує подразнення та біль, усуває відчуття першіння та сухості, полегшує ковтання. Спрей допоможе дитині знову безболісно приймати їжу та ковтати.

Активні складники спрею Халіку здатні полегшити життя дитини під час болю в горлі. До них належать гіалуронова кислота, полівінілпіролідон та екстракт мальви. Поєднання цих речовин забезпечує формування захисного шару в горлі малюка впродовж тривалого часу. Він зменшує неприємні та болісні відчуття, ізолює хворе горло від впливу зовнішніх подразників та сприяє природному відновленню слизової оболонки.
Амінокислоти, що є в складі продукту, добре втримують вологу, що позбавляє малюка від відчуття сухості та першіння, а також полегшує процес ковтання.

Спрей від болю в горлі Халіку застосовують для усунення відчуття першіння, сухості, болю під час ковтання в горлі малечі. Він сприяє полегшенню неприємних симптомів, зменшує біль та подразнення. Такі властивості препарату забезпечують малюкові безболісне ковтання та приймання їжі.

СКЛАД - спрей (15 мл)

betain-ua
sok-aloe-ua
malva-ua
gialuronat-natriya-ua

До початку використання засобу його необхідно перевірити. Для цього кілька разів треба розпорошити вміст флакону в повітря.
Нанесення спрею від болю в горлі Халіку виконують подвійним розпиленням після приймання їжі. Спрей має спеціальну насадку, що згинається. Це робить його використання зручнішим. Розпорошувати засіб потрібно якомога точніше, щоби він потрапив на уражену ділянку слизової горла. Добове використання продукту не повинно перевищувати 3 разів. Після нанесення спрею не можна вживати їжу впродовж 10-15 хвилин.
Можна застосовувати дітям від 2 років.

Спрей від болю в горлі Халіку не належить до лікарських засобів. Він не усуває причину болю в горлі, а лише зменшує неприємні відчуття в дитини під час застуди чи ОРВІ.
Продукт можна застосовувати лише для розпорошення в ротовій порожнині. Не можна перевищувати дозування засобу, рекомендоване виробником. Використання дозатору повинно бути індивідуальним: 1 дозатор на одну дитину. Треба уникати потрапляння засобу до носа та очей малюка. За умови розпорошення спрею в ніс або очі, необхідно ретельно промити їх теплою водою.
У складі продукту не містяться парабени, барвники, цукор та ароматичні добавки. У разі наявності гіперчутливості до будь-якого з інгредієнтів, спрей не застосовують. Перед використанням засобу потрібно отримати консультацію педіатра.
Зберігати спрей, що має дрібні деталі (пластиковий ковпачок), треба подалі від дітей задля уникнення їхнього потрапляння до рота дитини. Останнє може призвести до задухи.
Не рекомендовано знімати чи відкручувати насадку.
Спрей від болю в горлі Халіку не має тестування щодо його застосування безперервно впродовж тривалого часу.

Спрей протипоказаний до застосування дітям, молодшим за 2 роки.

Уникати прямих сонячних променів, високої вологості повітря. Продукт придатний до використання після розкриття впродовж 1 міс.

UA-infographics-sprey-halykoo-1
UA-infographics-sprey-halykoo-2
UA-infographics-sprey-halykoo-3
СПРЕЙ ВІД БОЛЮ В ГОРЛІ ХАЛІКУ
Де купити цей товар?

Ви можете придбати цей товар в офіційному інтернет-магазині Халіку

ЦЕЙ ПРОДУКТ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ
В аптеках вашого міста

На мапі відмічено усі аптеки, в асортименті котрих є даний товар Халіку.

Статті по темі

krasnoe-gorlo-00

У дитини постійно червоне горло. Як лікувати дитину при частих болях в горлі

halykoo

Якщо у дитини часто або ж постійно болить горло, це привід занепокоїтися. З’ясовуємо чому так відбувається, і як лікувати постійно червоне горло у дитини

(No Ratings Yet)
Loading...
ryhloe-gorlo-00

Чим лікувати «рихле» горло в дитини. Профілактика захворювань горла

halykoo

“Рихла задня стінка глотки” дитини часто виявляється при хронічному тонзиліті, після ангін. Лікувати таке горло потрібно правильно, щоб не допустити хірургічного втручання

(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Перед застосуванням медичного виробу уважно ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці, не допускати впливу прямого сонячного світла. Медичний виріб пройшов процедуру проведення оцінки відповідності згідно Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого Постановою КМУ № 753 від 02.10.2013. Декларація відповідності від 04.04.2016 р.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Перед застосуванням медичного виробу уважно ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці, не допускати впливу прямого сонячного світла. Медичний виріб пройшов процедуру проведення оцінки відповідності згідно Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого Постановою КМУ № 753 від 02.10.2013. Декларація відповідності від 04.04.2016 р.

to top button