Ми входимо в асоціацію
неонатологів України

Головна  →   Продукти   →   Gastro   →   Сорбент Халіку для дітей

Сорбент Халіку для дітей

Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією.

halykoo-sorbent-dlia-ditey-3

Засіб для зв’язування й виведення токсинів при отруєннях і діареї. Містить пребіотик. З натуральним смаком банану.

Основний активний компонент Сорбенту Халіку для дітей — каолін (біла глина, головна лікувальна властивість котрої — адсорбція й виведення токсичних речовин з організму). Крім того, біла глина має антисептичні властивості й сприяє нормалізації дефекації в упродовж 24–48 год.
Сорбент Халіку для дітей містить також фруктоолігосахариды — пребіотики, що підтримують здоров’я ШКТ й допомагають зберігати баланс між корисними й потенційно небезпечними бактеріями. Також фруктоолігосахариды сприяють росту корисних мікроорганізмів кишкової мікрофлори. Сорбент Халіку для дітей має натуральний смак банану, що робить його більш приємним для вживання.

СОСТАВ 1 саше (5,5 г)

Активні інгредієнти:

Допоміжні речовини:

Для дітей віком 3–12 років: 1 саше на день. Розчинити вміст 1 саше у 200 мл негазованої води кімнатної температури і ретельно розмішати перед вживанням.
Для дітей віком старше 12 років: 2–4 саше на день. Розчинити вміст 1 саше у 200 мл негазованої води кімнатної температури і ретельно розмішати перед вживанням. Вживати кожну порцію р-ну (1 саше/200 мл) через однакові проміжки часу упродовж дня, але не раніше, ніж через 6 г.
Кількість і тривалість вживання Сорбенту Халіку для дітей залежать від стану дитини й швидкості нормалізації її самопочуття, проте не більше двох днів підряд. Якщо після вживання симптоматичні прояви отруєння і діареї залишились, необхідна консультація лікаря.

Вік до 3 років.

Не замінює повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендовану дозу. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

У сухому, захищеному від світла, недоступному для дітей місці при температурі не вище 30 °С.

СОРБЕНТ ХАЛИКУ ДЛЯ ДЕТЕЙ
Де придбати цей товар?

Ви можете придбати цей товар в офіційному інтернет-магазині Халіку

ЦЕЙ ПРОДУКТ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ
В аптеках вашого міста

На мапі відмічено усі аптеки, в асортименті котрих є даний товар Халіку.

Статті по темі

zhivot-bolit-00

Що робити, якщо у малюка болить животик?

halykoo

Якщо у дитини болить живіт, це може бути як симптомом проносу і запору, так і передвісником серйозного захворювання. Коли потрібно бити на сполох при болю в животі

(No Ratings Yet)
Loading...
zapor-00

Закрепи у дітей: причини і лікування. Біфідобактерії при закрепах

halykoo

Що робити коли у дитини закреп? Про причини закрепів у дітей і методи лікування дізнавайтеся у нас на сайті, адже немає нічого важливішого, ніж здоров’я немовляти

(No Ratings Yet)
Loading...

немає відгуків

Залиште відгук

to top button