Ми входимо в асоціацію
неонатологів України

Головна  →   Продукти   →   Gastro   →   Порошок пробіотик шипучий Халіку

Порошок пробіотик шипучий Халіку

Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем та ознайомтеся з інструкцією.

poroshok-probiotik

Засіб складається з пробіотиків: лакто- та біфідобактерій. Це групи живих мікроорганізмів, які необхідні малюкові для нормалізації природної рівноваги флори кишечника. Дитячий порошок пробіотик Халіку створений спеціально для дітей та має приємний смак апельсину.

Порошок пробіотик є дієтичною добавкою, яка допомагає відновити кишкову мікрофлору дитини після вживання антибіотиків.

До бактерій групи біфідо належать грампозитивні бактерії роду облігатно-анаеробних, які не утворюють спор. Це група сахаролітичних бактерій. Біфідобактерії присутні в товстому кишечнику людини та складають найбільш численну групу серед інших. Вони є корисними для організму мікроорганізмами, що регулюють кількісний та якісний склад кишкової мікрофлори. У процесі зброджування олігосахаридів (що мають фруктозу) бактеріями групи біфідо, останні отримують енергію. Серед продуктів такої реакції є молочна та оцтова кислота, а також незначна кількість мурашиної кислоти. Наявність таких кислот призводить у кишечнику до зниження рівня рН, що зі свого боку провокує пригнічення зростання потенційно небезпечних (патогенних) бактерій. Крім того, кислоти знижують здатність аміаку та амінів потрапляти в кров, що впливає на зменшення ризику підвищення артеріального тиску, рівня холестеролу та канцерогенних нітрозамінів. До того ж біфідобактерії беруть участь у синтезі вітамінів (К, В6, тіамін, рибофлавін).
До бактерій групи лакто належать грампозитивні бактерії роду факультативно-анаеробних. Це група молочнокислих бактерій, що є не менш важливими для людини. Лактобактерії – значна частина нормальної флори кишечника, що беруть участь у перетворенні лактози та інших цукрів на молочну кислоту. Остання має кисле середовище та попереджає зростання інших, потенційно небезпечних бактерій.
Дитячий порошок пробіотик шипучий Халіку містить у складі корисні живі бактерії, які необхідні для нормальної кишкової мікрофлори. Складники продукту пригнічують ріст патогенних бактерій, коригують флору кишечника та сприяють зміцненню імунітету малюка. Порошок має приємний апельсиновий смак.

СКЛАД - 1 стік (1,98 мг)

Активні інгредієнти:

acidofilnye-molochnokislye-bakterii-ua
molochnye-bifidobakterii-ua

Средній вміст в 1 стіку:

Lactobacillus acidophilus NCFM® (АТСС: SD5221) - 1,5·109 КОЕ

Bifidobacterium lactisBL-04тм (АТСС: SD5219) - 0,5·109 КОЕ

Домоміжні речовини:

saharoza
reguliatory-kislotnosti-ua
limonnaya-kislota-ua
aromatizator-apelsina-ua

Дітям від 3 до 5 років рекомендується вживати в день 1 стік порошку пробіотику. Перед вживанням вміст 1 стіку розчиняють у теплій воді (50-80 мл) та дають випити малюкові після приймання їжі.
Дитині від 5 років можна висипати порошок на язик або розчинити його в невеликій кількості теплої води. Рекомендоване добове дозування складає 1 стік.
Порошок пробіотик Халіку не має в складі компонентів, здатних викликати алергію.
Дієтичну добавку рекомендовано застосовувати впродовж 10 днів, якщо потрібно відновити нормальну флору кишечника після курсу лікування антибіотиками. За індивідуальної потреби загальна тривалість вживання продукту може бути змінена до 1 міс.

Дітям у віці до 3 років пробіотик протипоказаний.

Перед початком застосування продукту потрібно отримати консультацію лікаря-педіатра.

Дієтичну добавку треба зберігати в сухому прохолодному місці, уникаючи прямих променів сонця, джерел тепла та занизьких температур. Прийнятний температурний режим зберігання продукту: 8-20 °С. Він є нешкідливим для живих мікроорганізмів.

ПОРОШОК ПРОБІОТИК ШИПУЧИЙ ХАЛІКУ
Де купити цей товар?

Ви можете придбати цей товар в офіційному інтернет-магазині Халіку

ЦЕЙ ПРОДУКТ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ
В аптеках вашого міста

На мапі відмічено усі аптеки, в асортименті котрих є даний товар Халіку.

Статті по темі

zhivot-bolit-00

Що робити, якщо у малюка болить животик?

halykoo

Якщо у дитини болить живіт, це може бути як симптомом проносу і запору, так і передвісником серйозного захворювання. Коли потрібно бити на сполох при болю в животі

(No Ratings Yet)
Loading...
zapor-00

Закрепи у дітей: причини і лікування. Біфідобактерії при закрепах

halykoo

Що робити коли у дитини закреп? Про причини закрепів у дітей і методи лікування дізнавайтеся у нас на сайті, адже немає нічого важливішого, ніж здоров’я немовляти

(No Ratings Yet)
Loading...
to top button