Ми входимо в асоціацію
неонатологів України

Головна  →   Продукти   →   Aera   →   Пластир медичний охолоджуючий

Пластир медичний охолоджуючий
Халіку для дітей

Пластырь-охлаждающий

Пластир медичний охолоджуючий застосовують у разі підвищення температури тіла під час застуди або за умови перегрівання дитини. Використовують у якості компресу. Є додатковим засобом для боротьби з жаром

Застосовують пластир медичний охолоджуючий Халіку як додатковий засіб боротьби із жаром у дитини. Допомагає знизити підвищену температуру під час застудного захворювання та в разі перегріву тіла дитини. Продукт використовується в якості охолоджувального компресу.

СКЛАД

netkanyj-material-ua
Gel

*До складу гелю входить:вода очищена, гліцерил, сіль поліакрилової кислоти, полівініловий спирт, целюлозний слиз, дипропіленгліколь, карбомер, рацементол, метилпарабен, пропілпарабен, алюмінію гліцинат, полісорбат 80, винна кислота, галуни алюмінієво-калієві, барвник C142090

Перед нанесенням пластиру ділянку шкіри, куди він буде приклеюватись, потрібно очистити та висушити. Такі дії необхідні задля того, аби пластир міцно тримався та не відклеювався.
Коли розмір пластиру більший за ділянку шкіри, до якої його будуть наносити, тоді його обрізають.
До початку застосування з пластиру знімають прозору плівку. Після цього його фіксують на тілі малюка. Притуляють пластир до шкіри охолоджуючою стороною. Засіб міцно приклеюється, але не пошкоджує шкірний покрив дитини.
Замінити охолоджуючий пластир потрібно за умови потреби (тобто, якщо зник охолоджуючий вплив) або через 10 год.
Невелика частина клейкої основи пластиру може залишитися на шкірі дитини після його видалення. Її змивають теплою водою.
Для посилення охолоджуючої дії засобу його на деякий час поміщають до холодильника, де температура складає 5 ° C. Заморожувати продукт забороняється. Застосування пластиру дітям, що мають гіперчутливість шкіри до холоду, потрібно з обережністю.

Не можна використовувати в разі підвищеної чутливості дитини до компонентів продукту: метолу чи клейкої речовини. Протипоказано наносити на пошкоджену шкіру (відкриті рани, висип, екзема тощо). Уникати контакту з очима. Пластир придатний лише для зовнішнього застосування. Наносити на шкіру обличчя, слизові оболонки чи вживати в їжу не можна. Пластир одноразовий, повторно не застосовується.

За умови виникнення на шкірі дитини набряку, висипу чи будь-яких інших непритаманних ознак використання пластиру припиняють. Для отримання лікування необхідна консультація педіатра.
Щоби уникнути проковтування продукту та потрапляння його до носу чи роту малюка молодшого віку чи з обмеженими властивостями, останній повинен бути під постійним наглядом батьків або відповідальних осіб. У разі неможливості нагляду за дитиною пластир необхідно зняти. Для подовження лікування наклеюють новий пластир.
Продукт не є до лікарським жарознижуючим засобом, що нормалізує підвищену температуру тіла. Застосовують пластир у якості додаткового засобу боротьби з високою температурою під час застуди або після перегрівання дитини. Якщо підвищена температура тіла не знижується тривалий час, необхідно викликати лікаря.

Продукт зберігається в сухому місці за температури не більше, ніж 30 °C. Потрібно уникати потрапляння прямих сонячних променів. Пластир не можна зберігати біля джерел тепла, заморожувати, використовувати повторно.
Упаковка для зберігання пластиру має бути щільно закрита для попередження висихання продукту.

ПЛАСТИР МЕДИЧНИЙ ОХОЛОДЖУЮЧИЙ ХАЛІКУ
Де придбати цей товар?

Ви можете придбати цей товар в офіційному інтернет-магазині Халіку

ЦЕЙ ПРОДУКТ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ
В аптеках вашого міста

На мапі відмічено усі аптеки, в асортименті котрих є даний товар Халіку.

Статті по темі

Gorlo-i-temperatura-00

У дитини болить горло і висока температура: лікування

halykoo

Чим лікувати червоне горло дитині, що супроводжується високою температурою? Спершу потрібно визначити причини, а потім лікувати біль у горлі та знижувати температуру

(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
rezhutsia-zuby-00

Що робити при високій температурі у дитини при прорізуванні зубів

halykoo

Температуру у дітей при прорізуванні зубів не завжди треба збивати. З’ясовуємо причини температури у немовлят на зуби і збиваємо її за необхідності

(No Ratings Yet)
Loading...

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Перед застосуванням медичного виробу уважно ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці, не допускати впливу прямого сонячного світла. Медичний виріб пройшов процедуру проведення оцінки відповідності згідно Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого Постановою КМУ № 753 від 02.10.2013. Декларація відповідності від 04.04.2016 р.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Перед застосуванням медичного виробу уважно ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати у недоступному для дітей місці, не допускати впливу прямого сонячного світла. Медичний виріб пройшов процедуру проведення оцінки відповідності згідно Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого Постановою КМУ № 753 від 02.10.2013. Декларація відповідності від 04.04.2016 р.

to top button