Ми входимо в асоціацію
неонатологів України

Головна  →   Продукти   →   Aera   →   Крем-стік з ефірними маслами для дітей Халіку

Крем-стік з ефірними маслами
для дітей Халіку

krem-stik-s-efirnymi-maslami

Завдяки присутнім у складі натуральним ефірним оліям крем-стік Халіку миттєво полегшує дихання дитини та надає заспокійливої дії. Він швидко поглинається шкірою, оскільки виготовлений із натуральних інгредієнтів: суміші ефірних олій (евкаліпту та сосни). До складу продукту також входить екологічно чиста ефірна олія лаванди.

Дитячий крем-стік Халіку, збагачений ефірними оліями, створений для полегшення дихання дитини під час захворювання та для усунення кашлю. Також його використовують під час лагідного масажу для досягнення заспокійливого ефекту.
Продукт містить органічні ефірні олії, що заспокоюють дитину й одразу полегшують стан дитини та зменшують симптоми застуди. Дитячий крем створений на базі натуральної формули, що містить суміш ефірних олій сосни звичайної та евкаліпту, що збагачена олією лаванди. Завдяки цьому він легко проникає через шкіру. До того ж дитячий крем-стік Халіку має зручну сучасну упаковку: аплікатор із дозатором, що робить використання швидким і економічним. Адже стік (контейнер) добре захищає крем, що залишився у флаконі, після застосування необхідної кількості продукту.
Аби досягнути заспокійливого ефекту спочатку дитячий крем слід нанести на шкіру, а потім за допомогою поверхні аплікатора втерти його повільними рухами.
Продукт виготовлений повністю із натуральних та чистих ефірних олій, які збалансовано поєднані між собою. До складу дитячого крему входять відомі своїм сприятливим ефектом на дихальні процеси олії евкаліпту та сосни. Збагачує продукт органічна ефірна олія лаванди. Вона має заспокійливий ефект під час масажу.
Ця унікальна суміш чистих олій сприяє полегшенню стану хворої дитини, запобігає продовженню кашлю та усуває його.
До того ж крем-стік Халіку має м’яку та шовковисту консистенцію. Тому цей продукт чудово підходить для проведення процедури масажу, оскільки не залишає на одязі плям жиру.

СКЛАД (50 мл)

maslo-sosny-ua
propilenglikol-ua
voda
maslo-lavandy-ua
maslo-evkalipta-ua

Дитячий крем-стік з ефірними оліями дуже легкий у використанні. Його призначення – полегшення стану дитини віком до трьох років під час захворювання дихальних шляхів. Щоби вилучити та нанести продукт у необхідній кількості, потрібно прокрутити коліщатко дозатора. За допомогою аплікатора крем-стік Халіку дуже просто наноситься на шкіру дитини. Рекомендовано застосовувати невелику кількість продукту та не більше, ніж 3 рази на добу (залежно від стану хворого).

Продукт не можна використовувати дітям до 3 років.

Дитячий крем-стік Халіку з ефірними оліями можна використовувати лише на зовнішніх ділянках шкіри. Забороняється наносити крем-стік на пошкоджену чи подразнену шкіру, а також на шкіру обличчя. Слід уникати контакту з очима. Не можна наносити на слизові оболонки. Якщо крем-стік з ефірними оліями потрапив на перераховані ділянки, їх потрібно ретельно промити проточною водою.
Продукт рекомендовано використовувати не частіше трьох разів на добу, у необхідному дозуванні. Якщо після застосування виникло подразнення шкірних покривів, потрібно звернутися до лікаря, а використання крему треба припинити.
До складу дитячого крему Халіку не входять мінеральні олії, ментол, парабени, петролатум, феноксіетанол, барвники, консерванти чи фталати.
Рекомендовано ретельно вивчити інформацію щодо компонентів продукту. Забороняється подальше використання в разі виникнення підвищеної чутливості в дитини до одного з інгредієнтів крем-стіку з ефірними оліями.

Температура повітря у місці зберігання не має перевищувати 25 °С. Необхідно обирати сухе та темне місце подалі від джерел тепла.

UA-Infographiks-krem-stuk-halykoo-01
UA-Infographiks-krem-stuk-halykoo-002
UA-Infographiks-krem-stuk-halykoo-03
КРЕМ-СТІК З ЕФІРНИМИ МАСЛАМИ ХАЛІКУ
Де придбати цей товар?

Ви можете придбати цей товар в офіційному інтернет-магазині Халіку

ЦЕЙ ПРОДУКТ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ
В аптеках вашого міста

На мапі відмічено усі аптеки, в асортименті котрих є даний товар Халіку.