Компанія Contrad Swiss - партнер Ассоціації неонатологів України

association-02

Друзі, у нас є чудова новина!
Дотримуючись своєї стратегії внесення вкладу в охорону здоров’я, сьогодні представництво компанії «Контрад Свісс СА» в Україні отримало членство в Асоціації неонатологів України. Ми впевнені, що наша робота, досвід та унікальні рішення допоможуть формуванню здорових поколінь.

association-02

Основна мета діяльності Асоціації – сприяння науковому та практичному вирішенню сучасних проблем медичного обслуговування новонароджених, підвищення рівня кваліфакації та захист соціальних, економічних, творчих, культурних та інших спільних інтересів членів Асоціації.

association-03

Основні задачі Асоціації полягають у: сприянні в розробці пріоритетних напрямків розвитку медичного обслуговування новонароджених, визначення загальної політики з цих питань, вивчення сучасних досягнень в області неонатології; сприяння підвищенню рівня санітарної культури населення з питань охорони здоров’я новонароджених.

халику лого

Бренд «Халіку» - це вибір професіоналів охорони здоров’я України, які відповідають за збереження життя та здоров’я новонароджених діточок. Концепція продукції Халіку – швейкарська якість, зручність та безпека дітей з перших днів життя.

association-05

Наскільки стаття була для Вас корисна

(No Ratings Yet)
Loading...

немає відгуків

Залиште відгук