Ми входимо в асоціацію
неонатологів України

Головна  →   Продукти   →   Derma   →   Дитячий крем-спрей від опрілостей

Дитячий крем-спрей від опрілостей під підгузник з оксидом цинку

detskiy-krem-sprey-ot-oprelostey-halykoo3

Основні складники крем-спрею під підгузок є пантенол та алантоїн. Перший сприяє швидкому загоєнню подразнень чи ушкоджень шкіри, дія другого має антиоксидантний, в’яжучий та протиподразнювальний характер

Продукт відновлює та захищає шкіру малюків від попрілостей.
Дитячий крем-спрей Халіку (з оксидом цинку) має 3 діючих складника, що функціонують природно. Вони створюють на шкірі дитини захисний шар невеликої товщини, що має подвійний ефект. За допомогою першого компонента – оксиду цинку – зменшується ризик виникнення подразнень, а суміш рослинних олій – мигдального горіху та авокадо – попереджає зневоднення, сприяючи відновленню цілісності шкіри. Ці олії вирощені на екологічно чистих господарствах, що пройшли сертифікацію. Завдяки присутнім у засобі від попрілостей Омега-6 та Омега-9 (ненасичені жирні кислоти) нормалізується виділення шкірного жиру в новонароджених дітей, у яких цей процес ще погано розвинений. Наявність у складі крем-спрею Халіку пантенолу пришвидшує загоєння ушкоджень шкіри під час подразнень. Активна речовина алантоїн забезпечує протиподразнювальний та антиоксидантний ефект.

paraben-free
colorant-free
allergen-free
perfume-free

СКЛАД - 100 мл

voda
oxid-cinka-ua
maslo-mindalia-ua
allantoin-ua
maslo-avocado-ua
pantenol

До початку використання засобу, необхідно підготувати шкіру малюка: зняти підгузок, ретельно промити інтимні місця водою, що має кімнатну температуру, й обережно видалити залишки вологи зі шкіри. У разі, коли в приміщенні тепло, рекомендовано залишити дитину без одягу на деякий час для насичення киснем шкіри малюка. Розпилювач крем-спрею треба направляти на почервонілу та роздратовану шкіру сідниць. Шар крему на уражених ділянках має бути тонким. Перед застосуванням флакон необхідно струсити. Після проведення цих маніпуляцій дозволяється одягнути малечу.
Щоденне використання дитячого крем-спрею Халіку, до складу якого входить оксид цинку, допомагає зберігати інтимні зони тіла дитини від уражень та подразнень під час використання підгузок.

Дитячий крем-спрей від попрілостей Халіку, у складі якого є оксид цинку, призначений лише для зовнішнього використання. Під час розпилювання вмісту флакону треба уникати потрапляння засобу в очі.
Завдяки спеціально розробленій формулі крем під підгузок має низький рівень ризику появи алергії в дитини. Продукт пройшов дерматологічну перевірку.
Перед застосуванням продукту необхідно обов’язково отримати консультацію лікаря щодо його використання та, у разі необхідності, перевірити реакцію дитячої шкіри на складники препарату.
До складу дитячого крем-спрею Халіку від попрілостей не входять алергени, барвники, парабени та феноксіетанол. До початку придбання продукту необхідно уважно вивчити його компоненти та інструкцію. За умови виникнення в дитини алергічної реакції, застосування засобу потрібно негайно припинити та звернутися до лікаря.

Зберігати крем-спрей треба в прохолодному, темному та сухому місці, уникаючи прямих променів сонця. Тривалість використання засобу після відкриття флакону не повинна перевищувати 6 міс.

UA-infographics-krem-sprey-ot-oprelostey-halykoo-01
UA-infographics-krem-sprey-ot-oprelostey-halykoo-02
UA-infographics-krem-sprey-ot-oprelostey-halykoo-03-2
КРЕМ-СПРЕЙ ВІД ОПРІЛОСТЕЙ ПІД ПІДГУЗНИК
Де придбати цей товар?

Ви можете придбати цей товар в офіційному інтернет-магазині Халіку

ЦЕЙ ПРОДУКТ ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ
В аптеках вашого міста

На мапі відмічено усі аптеки, в асортименті котрих є даний товар Халіку.

Статті по темі

kak-vygliadit-pokrasneniya-00

Як виглядають та як лікувати попрілості на попі новонароджених. Обробляємо шкірні складки

halykoo

Як боротися з таким неприємним проявом як попрілості у новонароджених? Пам’ятаємо, що кращий засіб від попрілостей та почервонінь на попі – їх профілактика

(No Ratings Yet)
Loading...
oprelosti-y-grydnichka-00

Попрілості у немовлят на попі. Підбираємо лікування попрілостей

halykoo

Попрілості у немовлят часто виникають на попі. Важливо знати чим лікувати попрілості, адже вони викликають у немовляти подразнення, висипи та навіть язвочки

(4 votes, average: 4,25 out of 5)
Loading...
to top button